HABERLER

17
Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa AYDAR, yaklaşan kurban bayramı münasebetiyle basın açıklamasında bulundu.

Başkan Mustafa AYDAR; ”Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bayramlar aynı zamanda coşku günleridir. Bu güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevginin, saygının, kardeşliğin, hoşgörünün, eşitliğin, adaletin etkin kılınması etik değerlerin toplumu kuşatması adına hep birlikte çaba göstermeliyiz. Sevginin, saygının ve hoşgörünün, yardımlaşma duygusunun oluşturacağı iklimin insanlığın bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz.

Değerli hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam âlemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm Ceyhan ’lı hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

[Devamını oku...]

17
CEYHAN TİCARET BORSASI'NDA BAYRAMLAŞMA

  

Ceyhan Ticaret Borsasında Bayramlaşma

Ceyhan Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri Kurban Bayramı Öncesi Borsa çalışanları ile bayramlaştı.

 

Ceyhan Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu Toplantısının tamamlanmasının ardından Yönetim Kurulu, Meclis üyeleri ve Borsa Personelleri ile bayramlaşarak huzurlu, mutlu bir bayram temennisinde bulundular.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Borsa personellerinin mesai mefhumu gözetmeksizin aile birlikteliği içinde çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Mustafa Aydar, ‘‘ Kurban Bayramınızı kutlar, ailenizle birlikte sağlıklı ve mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim. Bizim yaşadığımız bu güzel ilçemizde sorumluluklarımız, görevlerimiz var. Önümüzde İlçemiz için yapacağımız daha çok şeyler var, yine hep birlikte Ceyhan için çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığınız özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim’’ dedi. Borsa Personellerimiz de Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Başkan Yardımcısı Ferruh Arslan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizin bayramlarını kutladılar.

 

İyi dilek ve temennilerle son bulan Bayram programımızdan kareler:

[Devamını oku...]

17
BORSAMIZ AĞUSTOS AYI MECLİS VE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

 Ceyhan Ticaret Borsası'nın (CTB) Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Meclis  Kurulu Üyelerinin Katılımı ile Gerçekleşti.  Ticaret Borsası Meclis Başkanı  Ali Cem SANDIKÇI Başkanlığında Toplannan Mecliste Görüşülen Meclis gündem konularının ardından söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Ceyhan Bölgemiz ve Ülke genelindeki son gelişmeler ile önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Deniz Ticaret Odası faaliyetleri hakkında Meclis üyelerimizi bilgilendirdi. 

 

CEYHAN KAZANSIN ÜLKEMİZ KAZANSIN

 

  Başkan Mustafa AYDAR; Değerli Arkadaşlar, iş dünyasının menfaatine olan her konuyu dillendiriyoruz ve gerekli girişimleri yapıyoruz. Ceyhan için istediklerimize tüm temsilcilerimizin katkısı olsun, güç birliği ile gerçekleştirelim istiyoruz. Ceyhan Kazansın Ülkemiz kazansın diyoruz. dedi

 

 Toplantı meclis üyelerinin de dilek ve temennileri ile son buldu.

 

 Gerçekleşen toplantı sonrası Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa AYDAR ve Meclis Başkanımız Ali Cem SANDIKÇI söz alarak Ağustos ayında kutlayacağımız Kurban Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramınızı da şimdiden kutlayarak, tüm üyelerimize işlerinde başarılar, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçirmeleri temennilerinde bulunduklarını söylediler..

 

CEYHAN TİCARET BORSASI 

[Devamını oku...]

16
CEYHAN DENİZ TİCARET ODASININ KURULMASIYLA İLGİLİ MERSİN DENİZ TİCARET ODASIYLA İSTİŞAREDE BULUNDUK
Ceyhan Deniz Ticaret Odasının kurulabilmesi çalışmaları kapsamın da 14 Ağustos 2018 Salı günü Mersin Deniz Ticaret Odasını ziyarete gidildi. Ziyaret ...

[Devamını oku...]

08
AKDENİZ BÖLGESİ ODA/BORSA BAŞKANLARI TOBB’DA BULUŞTU

  Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa AYDAR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ’nun Başkanlığında Gerçekleştirilen Akdeniz Bölgesi Oda/Borsa Başkanları Toplantısına Katıldı.

 

TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ‘nun başkanlığında gerçekleşen toplantı TOBB İkiz Kuleler ’de yapıldı. Toplantıya katılan bölge Oda/Borsa Başkanlarına, TOBB ‘un çalışmaları ve Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri ile Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.

[Devamını oku...]

07
Ceyhan Ticaret Borsası, Osmaniye Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hasan Ersoy’u Anma ve Açılış Programına katıldı.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa AYDAR, Meclis Başkanımız Ali Cem SANDIKÇI, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ferruh ARSLAN, Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Can AZĞAN ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nun katıldığı, hain saldırı sonucunda aramızdan ayrılan Osmaniye Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hasan ERSOY’un isminin yaşatılacağı Hasan ERSOY toplantı Salonu’nun açılışına ve Hasan ERSOY’u Anma programına katıldılar.


Osmaniye’deki saldırı konusunda adalete güveniyoruz

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ile birlikte Osmaniye Ticaret Borsası’nı ziyaret eden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Hasan Ersoy yaşamını yitirdiği, Osmaniye TSO Başkanı Devrim Murat Aksoy’un yaralandığı, 03 Temmuz’da yapılan silahlı saldırıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.​ Adalet’e güvendiklerini ve suçluların gerekli cezayı alacağına inandığını söyleyen Hisarcıklıoğlu, “3-5 çapulcunun gelip de iş dünyasına çökmesini kabul edemeyiz” dedi. TOBB’un bir aile olduğunun altını çizen Hisarcıklıoğlu, camianın gösterdiği birlik ve beraberliğe teşekkür etti. Bütün dertlerinin ülkenin zenginleşmesi ve refahının artması olduğunu belirten TOBB Başkanı, “Bizde siyaset, ilk, ırk, cinsiyet ayrımı olmaz. Biz bu ülkenin çimentosuyuz. Daha fazla yatırım ve istihdam için uğraşıyoruz. Biz kazandığı parayla değil, yanında çalışan insanlarla gurur duyan insanlarız. Devletten isteğimiz bizim sırtımızda eli olsun, bizi desteklesin. Gerisini biz hallederiz. İnşallah bu tür olaylar son bulur” diye konuştu.


Hasan Ersoy’un ismi Osmaniye TSO'da yaşayacak

Uğradığı hain saldırı sonucu hayatını kaybeden Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Ersoy’u anmak ve menfur olayı kınamak gayesiyle toplantı düzenlendi. Ersoy’un ismi Osmaniye TSO Toplantı Salonu'na verildi.​ ​​​​​​​

[Devamını oku...]

01
31.07.2018 SALI GÜNÜ CEYHAN TİCARET BORSASI ÜYELERİMİZE VE PERSONELLERİMİZE “ÖFKE VE STRES YÖNETİMİ EĞİTİMİ” VERİLMİŞTİR.

 

31.07.2018 SALI GÜNÜ CEYHAN TİCARET BORSASI ÜYELERİMİZE VE PERSONELLERİMİZE “ÖFKE VE STRES YÖNETİMİ EĞİTİMİ” VERİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

01
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

 Birlik, odalar ve borsaların alacaklarına ilişkin düzenleme 7143 sayılı Kanunun 10 uncu maddesinin Dokuzuncu  fıkrasında yer almakta olup bu fıkra uzatılan başvuru sürelerinin kapsamı dışındadır.

 

[Devamını oku...]

01
TÜRKİYE'NİN TURFAN DA ÜRETİM BÖLGESİ OLAN ÇUKUROVA’MIZDA MISIR HASADI BAŞLADI.

  

   İlçemiz Elmagölü Mahallesi’nde Borsamız üyesi ve aynı zaman da çiftçimiz olan İrfan SAVRUN’un arazisinde yapılan Mısır Hasadına Borsa Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Can AZĞAN, Genel Sekreter Yeliz AYDAR, Genel Sekreter Yrd. Ayhan ATEŞ, Tescil Şefi Osman AYDIN’ın yanı sıra Borsa Üyemiz İrfan SAVRUN, Yiğit SAVRUN, Baran SAVRUN ile üretici çiftçilerimizden Durdu SAVRUN ve MAY Tohum firmasından Oğuzhan DİKBAŞ katıldılar.

 

İşletmelerini ziyaret ettiğimiz Borsamız Üyesi aynı zaman da çiftçi olan İrfan SAVRUN ‘’İklim şartlarının iyi geçmesi bu yılki hasat miktarımızı olumlu etkilemiştir. Şuan da 1. Ürün Mısırımızın hasadını yapmaktayız ve üretimden memnunuz’’ diye ifade etti.

 

Borsamız Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Can AZĞAN ‘’Bölgemiz de Üretim alanı ve miktarı yüksek olan 1. Ürün Mısır hasadının Elmagölü, Burhanlı ve Mustafabeyli civarların da başladığını, üreticilerimizin şuan ki verimden memnun olduğunu’’ ifade etti.

 

Sayın AZĞAN, Ceyhan Ticaret Borsası olarak, her zaman üreticimizin yanında olan Devletimize ve TMO yöneticilerine, tüm çiftçilerimiz adına teşekkür ediyoruz" dedi.

[Devamını oku...]

24
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!!

   T.C. TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TİGEM) , Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nce 2018 yılı istihsali toplam 570 dekar alanda (yaklaşık 12.000 adet ağaç) tahmini toplam 40.000 Kg. yaş salkımlı, cumbalı bademlerin dalında Satışı için  Kapalı Zarf Teklif Alma usulü ile 25.07.2018 Çarşamba günü saat 15:00'de Ceylanpınar İşletme Müdürlüğünün Merkez idare binası toplantı salonunda ihale yapılacaktır. 

 

NOT:   Satış ihalesine ait düzenlenen satış şartnamesi, teknik şartname, teklif mektubu ve ilan'a Aşağıda belirtilen Link Adresinden Ulaşabilirsiniz.

 

 https://www.tigem.gov.tr/Ihale/Detay/f5b2dd7d-9f27-481d-82aa-199a44567027

 

İlgili Üyelerimizin Dikkatine..

 

Ceyhan Ticaret Borsası

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 36İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır  

Türlübaş Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ