HABERLER

15
CEYHAN TİCARET BORSASI’NDA BAYRAMLAŞMA

 Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, kurumdaki personelle bayramlaştı.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Ramazan Bayramı dolayısıyla, personeli ile bir araya geldi.

PERSONELLERİNDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİ

Günün anlam ve önemine dair konuşmasında, ’’Ailenizle, mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.’’ Diyen Başkan Aydar, çalışanları arasındaki dayanışmadan ve kurumdaki iş disiplininden övgüyle söz etti.

BAŞKAN AYDAR: ‘‘ HİZMETLERİMİZ, YERİNDE VE ZAMANINDA!’’

Kurum çalışanlarının iyi eğitimli ve potansiyelinin yüksek olduğunu da ifade eden CTB Başkanı Aydar, ‘’Biz, bir aileyiz.. Borsamızda yürütülen hizmetler, yerinde ve zamanında! Bildiğiniz gibi üyelerimiz, seçimlerde bizlere büyük destek verdi. O nedenle, hizmetimizin her geçen gün daha farklı olması gerekiyor! Birimler bazında sizlerle bir araya gelip, daha sık istişarede bulunacağız ve eksik veya hatalarımızı asgariye indireceğiz. İnanıyorum ki; bu sayede, çalışma arkadaşlığı bağlarını da güçlendireceğiz. Tekrar bayramınızı kutluyor, ağız tadında güzel bir bayram yaşamanızı temenni ediyorum.’’ diye konuştu.

[Devamını oku...]

14
Başkan Aydar’dan Ramazan Bayramı Mesajı;

  Ramazan Bayramı’nızı tebrik eder, bayramı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

[Devamını oku...]

11
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

 Birliğimiz ve Güney Ural Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, 20 Haziran 2018 Çarşamba günü, saat 10.00'da Birliğimiz İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu'nda, Türkiye-Rusya İşbirliği Forumu gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

08
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!

Konu: Parselde Silajlık Mısır Satışı 

T.C. (TİGEM) TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü

 

[Devamını oku...]

06
AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYI SEVİL CAN HANIMEFENDİ VE AK PARTİ CEYHAN İLÇE YÖNETİM KURULU CEYHAN TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ.

 

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Sevil CAN, beraberinde AK Parti Ceyhan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve bazı partililerle seçim çalışmaları kapsamında borsamızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa AYDAR, Borsamız Meclis Başkanımız Ali Cem SANDIKÇI, ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından karşılanan Can ve beraberindekiler, ilk olarak Başkanımız Mustafa AYDAR´ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Sevil CAN Hanımefendi Borsa Kompleksi içerisinde faaliyet gösteren tüccarlarla görüştü.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR ile bir süre görüştükten sonra Borsa Kompleksini gezen Can, ürün satan çiftçilerin, alım yapan tüccarların sorunlarını, taleplerini ve beklentilerini dinledi.

Sevil CAN, 24 Haziran seçimleri için de partisine destek istedi. 

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Sevil CAN, Adana´nın ürün çeşitliliğinin ve kalitesinin artırılması, sulanabilir arazilerin suyla buluşturulması, köylünün, üreticinin kalkındırılması için gereken her türlü çabayı göstereceklerini belirtti.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR,  ‘’Borsamız Ülkemizdeki altyapısını tamamlamış ender borsalardan. Akredite olmuş hububat laboratuvarı var. Bu husus üyelerimiz ve üreticilerimiz için bir ayrıcalıktır. Ceyhan için bir kazançtır. Değerli çiftçilerimizin emek harcayarak ürettiği ürünlerin değerinde satılması için elimizden geleni yaptık ve yapmaya çalışıyoruz.’’ Dedi.

 

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Sevil Can Hanımefendiye ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür edip, başarı dileklerinde bulundu. 

Ceyhan Ticaret Borsası.

[Devamını oku...]

04
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!

  Ekonomi Bakanlığı'ndan alınan yazı ekinde, İran ekonomisinde 1 Ocak - 20 Mayıs 2018 döneminde yaşanan gelişmeler hakkında, Tahran Ticaret Müşavirliğince hazırlanan bilgi notu yer almaktadır.

[Devamını oku...]

04
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!

  Hindistan Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu'ndan Alınan bir mektuba atfen, hindistan Hükümeti tarafından Mumbai'de düzenlenecek olan Asya Altyapı Geliştirme Bankası (AIIB) 3. Yıllık Toplantısı ile Aynı günlere denk gelecek şekilde 24-26 Haziran 2018 tarihlerinde ''India Infrastructure Expo-2018'' isimli altyapı fuarının düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

04
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ (TMO) ADANA ŞUBE MÜDÜRÜ MEHMET TAYLAN, CEYHAN TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA AYDAR, MECLİS BAŞKANI ALİ CEM SANDIKÇI VE YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

 

Ziyarette Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ve Üyeleriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulunan TMO Şube Müdürü Mehmet TAYLAN, ofis çalışmaları ve Lisanslı depoculuk hakkında bilgi verdi.

Ticaret Borsası Başkanı Mustafa AYDAR, borsa olarak Ceyhan’da adına atılacak her adımda toplumun tüm kesimleriyle ortak hareket etmeye ve işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Borsa yönetimi olarak üyeler ve borsanın ayrılmaz bir parçası olan üreticilerle el ele vererek birlik beraberlik içerisinde proje odaklı, Ceyhan halkına layıkıyla hizmet etmek için var güçleriyle çalıştıklarını dile getiren AYDAR, "Ticaret Borsası olarak hedefimiz üyelerimize kaliteli hizmet vererek, hizmet kalitesinin çıtasını daha da yükseğe taşımaktır. Bunun içinde gayret gösteriyoruz” dedi.

Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI, Ceyhan'da Lisanslı Depoculuk Faaliyeti Yaptığını belirterek, Lisanslı Depoyu sadece depo olarak görmediklerinin altını çizerek, Lisanslı deponun tarımın kurtuluşu olacağına da vurgu yaptı. SANDIKÇI; “Ceyhan’ımızın da, ülkemizin de ekonomisine ve tarımın kurtuluşuna çok büyük faydalar sağlayacağına inandığımız için bu hayalin peşinde olduk ve bunu gerçekleştirdiğini belirterek Başta tüccar, sanayicimize, ve tüm Ceyhan'a faydalı olacağı inancındayız dedi.

Toprak Mahsulleri Ofisi Adana Şube Müdürü Mehmet Taylan kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür edip Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim kurulu Başkanı Mustafa AYDARı, Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI ve Yönetim Kurulu üyelerimizi Tebrik ederek Başarılar dilerdi.
 

[Devamını oku...]

04
CTB BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR, MECLİS VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE CEYHAN İLÇE JANDARMA BÖLÜK KOMUTANI MUSTAFA ERSİN AĞCA’yı MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

 

 Nisan ayında yapılan Borsa Organ Seçimleri sonrasında göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Borsa Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Üyeleri ile beraber Ceyhan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Ersin AĞCA’yı makamında ziyaret etti.

 Ceyhanla ilgili yapılan konuşmaların ardından, Ceyhan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Ersin AĞCA, Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu  Başkanı Mustafa AYDAR’a ve Yönetim Kuruluna başarı dileklerinde bulundu.

 Mustafa AYDAR ise İlçe jandarma komutanı Yüzbaşı Mustafa Ersin AĞCA’ya kendisi ve yönetimine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

[Devamını oku...]

31
 Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Meclis Üyeleri ,Yönetim Kurulu Üyeleri, ve Personellerimizle birlikte düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelindi.
 
Sayfa 1 / 34İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır  

Türlübaş Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ