İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

10 KASIM

  • 10.11.2022
  • ceyhantb
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 84’nci yıldönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.
Atatürk'ün fikirlerinin her zaman yaşayacağına inandığını belirten Başkan Aydar; “84 yıl önce kendisini kaybetmiş olsak da örnek bir komutan ve devlet adamı olan Atatürk'ün fikirleri her daim yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir" dedi.
Başkan Aydar, mesajında şu ifadelere yer verdi, "Bağımsızlık mücadelemizi başlatan ve mücadelemize önderlik eden Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir 10 Kasım'da daha saygı ve minnetle anıyorum. Atatürk, kısa sürede başardıklarıyla bir milletin yeniden doğuşuna vesile olmuş, o milletin kalkınmasına büyük katkılar sağlamış, tüm dünyada saygı duyulan örnek bir devlet adamıdır. O, toprakları işgal altında, bağımsızlığını kaybetmek üzere olan bir milleti cesaretlendirerek bir araya getiren, o millete bağımsızlığını kazandıran eşsiz bir komutandır.
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Bıraktığı mirası daha da güçlü kılmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.
-Mustafa AYDAR
-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
  • 10 KASIM

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi