İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

CEYHAN VE SÖKE TİCARET BORSASI ARASI KARDEŞ BORSA PROTOKOLÜ

  • 14.12.2022
  • ceyhantb
SÖKE TİCARET BORSASI VE CEYHAN TİCARET BORSASI KARDEŞ BORSA PROTOKOLÜ İMZALANDI
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferruh ARSLAN, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Emrah EKER, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ALTINIŞIK, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Melih ÇETİN, Meclis Katip Üyesi Ömer KURT, Meclis Üyeleri M.Emin YALÇINKAYA, Yücel KOÇ ve Genel Sekreter Yeliz AYDAR kardeş borsa olan Söke Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette Ceyhan Ticaret Borsası Heyetini; Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat SAĞEL, Meclis Başkanı Ali ÖZDERİCİOĞLU, Meclis Üyesi Mustafa TOYRAN ve Genel Sekreter Hülya Erman AYDOĞAN karşıladı.
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat SAĞEL tarafından “Kardeş Borsa Protokolu” imzalandı. İmzalanan protokolle tarım, ticaret ve borsacılık alanlarında müşterek projeler gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.
Kardeş Borsa Protokolünde konuşan Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR: “Söke Ticaret Borsası ile karşılıklı iletişimi güçlendirmek, hizmet standardı ve kalitesinin artmasını sağlamak amacıyla bir araya geldik. Protokol ile iki borsanın üyeleri ve girişimcilerin bir araya gelmesi teşvik edilecektir. Yeni teknoloji, yeni metotlarla yenilikçi düşüncelerin paylaşımına gidilecek. Her iki borsa girişimci organizasyonlara, ticari birliklere, kendi bölgelerinde iş ilişkilerini geliştirmek ve potansiyel ticari partner bulmak için endüstriyel ve teknik işbirliği konularında birbirlerine yardım yapacak, destek olacaklar. Borsa üyeleri arasındaki her türlü anlaşmazlıklarda arabulucu bir rol oynayarak müzakere edip, uzlaştırıcı bir tutum sergilenecektir” dedi.
Ardından Borsamızın planlan projesi olan Pamuk Lisanslı Deposu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
-Ceyhan Ticaret Borsası Başkanlığı
  • CEYHAN VE SÖKE TİCARET BORSASI ARASI KARDEŞ BORSA PROTOKOLÜ
  • CEYHAN VE SÖKE TİCARET BORSASI ARASI KARDEŞ BORSA PROTOKOLÜ
  • CEYHAN VE SÖKE TİCARET BORSASI ARASI KARDEŞ BORSA PROTOKOLÜ
  • CEYHAN VE SÖKE TİCARET BORSASI ARASI KARDEŞ BORSA PROTOKOLÜ

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi